ART / Lithographs / Giclée 13913040
nr 1391 3040
GICLÉE
Birgitta Månsson, "Dansös". Signed, numbered 35/100, unframed, 40x30 cm,
Gicléetryck, Birgitta Månsson, "Dansös". Signerad, numrerad 35/100, oramat löst blad, 40x30 cm
SEK 100
Monday April 19 2021
at 20:35:17
18/4 19:44:21